Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! [ Giriş Yap

Tel: 0531 730 92 45

Bahçelievler Masaj Salonları

  • Listelenen: 25 Şubat 2017 19:26
  • Bitiş tarihi: Bu ilanın süresi sona erdi

Tanıtım:

Bahçelievler Masaj Salonları

Yetkili: Hayal Hanım

Randevu için: 0531 730 92 45

İlçe: Bahçelievler

Hakkımızda

Pek çok internet kaynağı, masaj terapisinin fiziksel olarak insan vücudu üzerinde önemli derecede olumlu etkisi olduğunu belirtse de masaj terapilerinin fiziksel faydalarından ziyade daha çok zihinsel yararları vardır. Masaj terapisinin en güçlü etkisi kişideki psikolojik etkidir. Temel hedeflerden birinin kişiye fiziksel olarak yardımcı olması olsa bile, masajın psikolojik yararı; herhangi bir fayda sağlamayan tedaviden daha iyidir. Masajın zihinsel etkileri çok uzun sürer ve bu sayede hasta bir kişinin terapisinin fiziksel bedenini gerçekten etkilediğine inanmasına neden olabilir, böylece uzun vadede daha sağlıklı olmalarına yardımcı olur.

Masaj terapisti olarak da bilinen bir masöz, kişisel sağlığa ve rahatlamaya yardımcı olmak için vücudun yumuşak dokularını manipüle etmede uzmanlaşmıştır. Başkalarına yardım etmek isteyen insanlar, bir Bahçelievler masaj salonu masöz bayanların olmanın getirdiği büyük ödülleri bulurlar. Uygulandığı yerden ayrı olarak, bir masöz ücreti de işverene ve bölgeye göre değişir; bunun yanında aldığı ücret yarı zamanlı veya tam zamanlı olarak çalışıp çalışmamaya bağlıdır. Ayrıca, eğitim ve deneyim düzeyinize göre profesyonel masaj terapisti unvanını kazanır.

Çalışmanın niteliğinden dolayı, bir masaj salonu için kariyer gelişiminde çok fırsat olmayabilir. Terapistler, günlük yapılan bir işe sahip olmaktan ötürü masaj terapisi eğitimi ile veya kendi işlerini açabilecekleri takdirde ek kazanç elde edebilirler. Kendi işlerini açanlar ve birçok müşteriyle sonuçlananlar, ücretin bir yüzdesinin iş sahibine gideceği bir salonda veya spada çalışan terapistlere kıyasla daha yüksek gelir elde ediyor. Ancak profesyonel bir masöz para ile karşılanamayacak mutluluklar saçıyor.

Listing ID: 80858b1ae5529265

Report problem

Processing your request, Please wait....