Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! [ Giriş Yap

 

Bahçelievler Spa Otel Fırsatları

  • Listelenen: 1 Ocak 2018 22:33
  • Bitiş tarihi: Bu ilanın süresi sona erdi

Tanıtım:

Bahçelievler Spa Otel Fırsatları

Yetkili: Duru Hanım

Telefon: 0505 007 79 49

Hizmet Yeri: Bahçelievler

Bahçelievler Spa Otel Fırsatları ile şifalı sular ile bakım yaptırabilirsiniz. Türkiye’de yeni gelişmekte olan spa pazarında pek çok otel ve spa merkezi her geçen gün dahil oluyor. Sulardan gelen şifa ile hem rahatlamak hem de pek çok hastalığın tedavisinde spa git gide yaygınlaşan bir şekilde deneyimleniyor.

Spa Merkezlerinin Özellikleri

Spa merkezlerinin özellikleri arasında daha ilk girişinden itibaren rahatlatan ve sakinleştiren atmosferi sayılabilir. Seçilen müzikler ve kokular ilk andan itibaren müşterilerin rahat bir ortama girdiğinin göstergesi olarak hizmet sunuluyor.

Spa merkezleri pek çok iyileştirici ve rahatlatıcı aktiviteyi de bir arada sunuyor. Bunlar arasında çamur masajı, İsveç masajı, tuz ile peeling, jakuzi, havuz, deniz suyu ile terapi, buhar terapisi, sauna gibi pek çok hizmet bulunuyor.

Masaj çeşitleri uzak doğu ve Avrupa’da uygulanan masajları içeriyor. Masözler konusunda uzman kişisel tarafından yapılıyor.

Bahçelievler Spa Salonu ile havlu, bornoz, peştamal ve terlik gibi hizmetleri de alabiliyorsunuz. Bu tip otellerdeki spa hizmetlerinden yararlanmak için de randevu almak gerekiyor. Telefon ile spa merkezi ile ilgili tüm bilgileri almak da mümkün olabiliyor.

Spa Hizmetleri Nelerdir?

Spa otellerinde hem şifa bulmak hem de bakım yapmak için pek çok seçenek sunuluyor. Daha pürüzsüz bir cilt için uygulanan peeling yöntemleri ya da selülit tedavisine ek olarak uygulana masajlar ile özellikle kadınlar bu tip hizmetleri tercih ediyorlar.

Spa merkezlerindeki masajlar aromaterapi denilen hoş kokulu ve rahatlatıcı bitkilerin özleri ile yapılmış yağlar ile uygulanıyor. Bu tip masaj ile hem bedensel hem de ruhsal bir rahatlama söz konusu oluyor.

Spa merkezlerinde uygulanan İsveç masajı ise kol, bacak ve bel bölgesine tatbik ediliyor. Bu masaj ile stres kaynaklı kas spazmlarının önüne geçilmeye çalışılıyor.

Spa merkezlerinde vücudu toksinlerden arındıran buhar terapisi ile de tam bir arınma ve rahatlama hedefleniyor.

Spanın Açılımı

“Sanitas Per Aquam” yani sudan gelen sağlık anlamına gelen spa, Romalılardan bugüne kadar uygulanan bir yöntem. Su ile yapılan terapilerin hepsini kapsayan spa ile suyun derecesi ve akıtma, damlatma, dışlama ve püskürtme gibi yöntemler ile uygulanması ile terapi uygulanıyor.

Bu yöntemler ile de hem kan dolaşımı düzene giriyor hem de kişiler rahatladığı için stres veya ruhsal kaynaklı olan pek çok rahatsızlık da tedavi edilebiliyor.

Spanın tedavisi üzerinde etkili olduğu hastalıklar ise kas ve kemik ile ilgili romatizma, uykusuzluk, stres kaynaklı fiziksel ve ruhsal sorunlar, selülit, gibi rahatsızlıklar.

Bahçelievler Spa Merkezi ile hem bu rahatsızlıklara çözüm bulunmuş hem de daha sağlıklı ve bakımlı bir bedene kavuşulmuş olunuyor. Spa merkezleri için de telefon ile iletişime geçerek randevu ve bilgi almak mümkün olabiliyor.

Listing ID: 7895a4a8a2ed6297

Report problem

Processing your request, Please wait....