Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! [ Giriş Yap

 

Beşiktaş Masaj Salonları

  • Listelenen: 25 Şubat 2017 19:32
  • Bitiş tarihi: Bu ilanın süresi sona erdi

Tanıtım:

Beşiktaş Masaj Salonları

Yetkili: Sinem Hanım

İlçe: Beşiktaş – Levent

Masaj Hakkında

Masaj günümüzde giderek yaygınlaşan uygulamalardan biridir. Eski zamanlardan beri kullanılır olan masaj hemen herkes tarafından amatör olarak yapılıyor ancak gerçek bir masaj konusunda eğitimli uzman kişiler tarafından yapılmalıdır. Ancak bu şekilde olumlu etkilerinden faydalanılabilir. Beşiktaş profesyonel masaj salonu anlamında oldukça fazla seçenek bulunan bir İlçe… iş yaşamının oldukça yoğun olduğu bu şehirde masaj ihtiyaç duyan insan sayısı da oldukça fazla…

Masaj yorgunluk ve stresten kurtulmanın en iyi yollarından biridir. Masaj yorgunluğu giderir, ağrıları yok eder, kas krampları ve spazmlarını önler, sindirim, dolaşım ve boşaltım sistemlerini düzenler, kalın bağırsak hareketlerini düzenler. Masaj tekniklerinin değişiklik göstermesi masajlarında farklı isimlerle anılmasını sağlıyor. Thai masajı, İsveç masajı, spa masajı gibi türleri olan masajlarda farklı teknikler ve malzemeler kullanılıyor. En dikkat çekici olan aromaterapi masajıdır. Bu masajda hoş kokular, aromatik bitkiler ve tütsülerden yararlanılarak hem bedenen hem ruhen bir arınma sağlamak amaçlanır.

Beşiktaş masaj salonları

Masajın mucizevi etkileri ancak düzenli aralıklarla yapıldığında kendisini gösterir. Yorgunluk ve gerginliği alması ile kas kramplarını yok etmesi ise tek seansta bile olur.

Masaj migren başta olmak üzere pek çok rahatsızlığın tedavisinde yardımcı olarak kullanılmakla birlikte bazı hastalıklarda kesinlikle yapılması önerilmiyor. Kalp yetmezliği, bel fıtığı ve kanser gibi hastalıklarda masaj kesinlikle yaptırılmamalıdır. Masajın kırık ve zedelenmelere de iyi gelmediği bilimsel olarak kanıtlanmıştır.

Listing ID: 65158b1b06905bc2

Report problem

Processing your request, Please wait....