Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! [ Giriş Yap

 

Beşiktaş Spa Merkezleri

  • Listelenen: 22 Aralık 2017 00:59
  • Bitiş tarihi: Bu ilanın süresi sona erdi

Tanıtım:

Beşiktaş Spa Merkezleri

Beşiktaş Spa Merkezleri ile günün stresinden uzaklaşarak rahatlamak mümkün olabiliyor. Spa merkezler ile ilgili daha detaylı bilgi almak için telefon ile iletişim kurulabilir. Bu merkezlerde verilen hizmetlerin kapsamı ile ilgili yine telefon ile bilgi almak da mümkün olabiliyor.

Spa merkezleri sadece masaj hizmetleri değil pek çok farklı ve ek hizmet ile de müşterilerini ağırlıyor. Bunlar arasında havlu, peştamal, bornoz ve terlik hizmeti dışında uygulama yöntemleri olarak da farklılık arz edebiliyor. Spa merkezlerinde uygulanan bu söz konusu yöntemler arasında İsveç masajı, Tahlasso denilen deniz suyu ile terapi, Fango denilen şifalı çamur masajı, aromaterapi etkisi olan yağlar ile masaj, taş terapisi ve tuz ile peeling gibi uygulamalar sayılabilir.

Spa Nereden Geliyor?

Spa aslında bir “Sanitas Per Aquam” yerine kullanılan bir akronim. Bu ifade ise sudan gelen sağlık anlamına geliyor. Spa ile pek çok sorun özellikle de stres kaynaklı sorunlar çözüme kavuşturulabiliyor. Spanın çıkış amacı da eski Roma’da askerlere yapılan bir terapi çeşidi olması. Daha sonra Belçika’da 14. Yüzyılda spa yeniden Avrupa’da savaş gazilerine yönelik terapi olarak ortaya çıkıyor.

Spa Neye İyi Gelir?

Beşiktaş Spa Merkezleri ile de alınabilecek spa hizmetlerinin faydaları saymakla bitmiyor. Spa merkezlerinde yapılan bu uygulamalar ile pek çok hastalığa şifa bulmak hedefleniyor. Şifanın kaynağı ise rahatlama yolu ile masaj olarak biliniyor. Spa uzman kişiler tarafından uygulanması gereken yöntemleri içeriyor. Sadece masaj değil aynı zamanda buhar ile terapi veya peeling gibi yöntemler ile de farklı amaçlarda iyileşme hedefleniyor.

Buhar ile tedavi sırasında vücuttan yeme, içme ve nefes alma yolu ile alınan toksinlerin atılması hedefleniyor.

Peeling yöntemi ise mineralli tuzlar ile yapılıyor ve burada amaç da ölü deriyi temizlemek. Böylece daha sağlıklı ve pürüzsüz bir cilt ortaya çıkmış oluyor.

Spa rahatlama amacı ile yapıldığı gibi aynı zamanda medikal spa denilen bir tür adı altında fizik tedvinin bir kolu olarak da uygulanabiliyor. Bu tip spa hizmetlerini sağlık personeli olan kişiler gerçekleştiriyor.

Spa Öncesinde Neler Yapılmalı?

Beşiktaş Spa Merkezleri gibi bir merkezden spa hizmetleri alacaksınız ilk öncelikle telefon ile bilgi almanı gerekiyor. Telefon ile hem hizmet hem de fiyatlar ile ilgili detaylı bilgiye ulaşılabiliyor. Spa merkezlerindeki randevulara en az 15 dakika öncesinde gidilerek hazırlık yapılması isteniyor. Bu hazırlık sırasında duş alınarak masaj için hazır hale gelmeniz bekleniyor.

Spa merkezlerini politikaları gereği cep telefonunuz da size tahsis edilen dolapların içinde bırakılıyor. Bu merkezlerde yüksek sesle konuşulmaması da diğer müşterilerin rahatı için oldukça önemli. Bunun dışında havuzu olan bir spa merkezine kişisel mayonuzun götürülmesi isteniyor. Spa merkezlerinde aldığınız hizmetin kapsamı dahilinde ödeme yapılıyor.

685 total views, 2 today

  

Listing ID: 4265a3c2cfaa148e

Report problem

Processing your request, Please wait....