Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! [ Giriş Yap

 

Beyoğlu Özel Cilt Masaj Salonu

  • Listelenen: 28 Şubat 2017 11:29
  • Bitiş tarihi: Bu ilanın süresi sona erdi

Tanıtım:

Beyoğlu Özel Cilt Masaj Salonu

Masaj uygulamaları günümüzde de oldukça rağbet edilen teknikler içinde barındırıyor. Tekniklerine göre çeşitlere ayrılan masaj uygulamaları aynı zamanda kullanılan masaj materyallerine göre de değişik isimler ile anılır. Masaj genel olarak insan bedenine ve ruhuna olumlu etki yaratan bir uygulamadır. Bu sebep ile her türlü fiziksel ve psikolojik olarak rahatlamaya destek verir. Suyun mucizevî etkisinden yararlanılarak uygulanan Spa masajı ise günümüzde en çok tercih edilen masaj türü arasında yer alıyor.

Beyoğlu masaj, Beyoğlu masaj salonu, Beyoğlu masaj mutlu son

Spa deneyimini eşiniz ile birlikte yaşamak için Beyoğlu masaj salonu ile uygulamayı deneyim etmeniz mümkün. Düzenli olarak gerçekleştireceğiniz spa masajı sonrasında bedensel olarak birçok değişime tanıklık ederken aynı zamanda ruhsal açıdan da rahatlama sayesinde pozitif bir etki içine girmeniz mümkün.

Spa Masajında Kullanılan Materyaller Nelerdir?

Spa masajının uygulaması sırasında yararlanılan şifalı taşlar ve aromatik bitkisel yağlar ile etkisinin daha da artması sağlanır. Spa masaj uygulamasını profesyonel masaj tekniklerini uygulayan masözlerden almak gerekir. Konusunda uzman olan ve sertifika sahibi olan masözler masajınızdan aradığınız faydayı almanıza destek olur.

Spa Masajın Etkileri Nelerdir?

Spa masajının bedensel açıdan yarattığı faydalar arasında kan dolaşımının düzenlenmesi, sinirim sisteminin düzen girmesi, yağ yakımını artırması, ödemden ve toksinlerde arınma sayılabilir. Bunun yanı sıra ciltteki ölü hücrelerden arınma ve pürüzlerin giderilmesi de yaratığı faydalar arasında yer alıyor. Bedensel olan yaralarının yanı sıra stresten arınma uykunun düzenlenmesi, negatif elektrikten arınma ile rahatlama da sağlanır. Beyoğlu özel çilt terapi merkezi ile bu faydaları eşiniz ya da sevgiliniz ile yaşayabilirsiniz. Spa masajının da kendi içinde farklı çeşitleri bulunuyor. Spa masajından almak istediğiniz yarara göre masözünüz ile görüşmeniz karar vermeniz için yeterli olacaktır.

   

977 total views, 1 today

  

Listing ID: 65458b5334ef1b85

Report problem

Processing your request, Please wait....