Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! [ Giriş Yap

Tel: 0505 007 79 58

Cazibe Masaj Salonu

  • Listelenen: 25 Haziran 2017 20:43
  • Bitiş tarihi: Bu ilanın süresi sona erdi

Tanıtım:

Cazibe masaj salonu iletişim bilgileri

Yetkili: Cazibe Hanım

Telefon: 0505 007 79 58

Hizmet Bölgesi: Bahçelievler

En Çok İstenen Masaj Boyun Masajı:

Boyun tutulmasının farklı nedenleri olabilir. Ancak şikayetiniz çok ileri dereceye varmamış ise sebep, yanlış yastık kullanımı ya da cereyanda kalmak gibi bir nedene dayanabilir. O anda çekmiş olduğunuz ağrının şiddetine göre farklı çözümler sağlamak gerekir. Ama iş çok fazla doktorluk aşamasına gelmemiş ise boyun tutulma masajları ile o bölgeyi rahatlatabiliriz. Evinizde en kolay yol ile yapacağınız rahatlatma işi ise kas gevşetme çözümüdür. Bunu da hemen bir havluyu ısıtıp o bölgeye sarmak ile yapabilirsiniz. Sıcak havlu kasları rahatlatıp gevşemelerini sağlayacaktır.

Boynumuz Neden Tutulur

Birçok nedenden dolayı tutulabilir. Yanlış yatma ve uyuma pozisyonu en etkili sorun yollarından biridir. Bunun yanı sıra cereyanda kalmak, klima ve benzeri aletlerin birebir önünde durmak, uzun saatler boyunca bilgisayar karşısında oturmak, çok fazla hareket etmeden hep aynı yöne bakarak durmak, omuzlarınıza ağır gelecek  düzeyde yük taşıtmak gibi daha başka nedenleri de sıralayabiliriz. Eğer düzenli spor yapan biri iseniz bu vücudunuza iyi geleceği gibi ters ve yanlış bir hareket de sıkıntı yaratabilir. Cazibe masaj salonu ya da kas gevşetici ilaçlar ile çözüm sağlamak ise mümkün. Evde uzanarak ve boynunuzu vücut duruşunuza göre düzgün bir şekilde ayarlayarak  boynunuzu dinlendirin. Bu masaj yolunda kesinlikle bir süre dik olarak oturmamanız sadece uzanmanız gerekiyor. Masaj yapmadan önce kasların yolunu açmak gevşetmek gerekir. Sıcak havlu ile bunu yaptınız. Sonra parmak uçlarınız ile çok bastırıp acı çekmenize sebep olmadan yavaş yavaş ovalayın. İki ya da üç gün boyunca sabah akşam bu uygulamayı yapın rahatladığınızı göreceksiniz.

Halan Geçmiyorsa…

Büyün bu anlattıklarımıza rağmen halan geçmeyen ve üç günden fazla süren bir boyun ağrınız varsa mutlaka bir doktora gitmelisiniz. Çünkü sebep boyun fıtığına dayanabilir. Hal böyle olunca da  hekim müdahalesi gerekir. Tabi ki böyle bir sorunda da boyun tutulma masajları etkilidir. Ama tek başına işe yaramaz. Doktorunuzun size vermesi muhtemel olan bir kas gevşetici mutlaka olacaktır. Onu uygun geldiği gibi sürüp sonrasında masaj ve egzersiz ile sağlığınıza kavuşmuş olursunuz.

1535 total views, 2 today

  

Listing ID: 154594ff3d74def1

Report problem

Processing your request, Please wait....