Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! [ Giriş Yap

 

Esenyurt Eve Masaj Hizmeti Veren Salonlar

  • Listelenen: 1 Mart 2017 16:49
  • Bitiş tarihi: Bu ilanın süresi sona erdi

Tanıtım:

Esenyurt Eve Masaj Hizmeti Veren Salonlar

Masaj, vücudun ağrılı bölgelerini bulmayı amaçlar ve kas gerginliğini ve eklem ağrılarını gidermeye yardımcı olur. İnsanların eve masaj hizmetleri ile faydalanmak istediği, asıl olarak budur. Özellikle gergin ve yoğun yaşam şartları hemen hemen tüm insanlar için geçerlidir. İlginç nokta şu ki stres evrenseldir ve her zaman kötü değildir.

Masaj ve Stres

Vücudun bir çeşit koruma sistemi içerisinde stres işini yapar. Kalp hızı yükselten adrenalin ve kandaki şekeri arttıran kortizol, enerjiyi sindirim sisteminizden ve bağışıklık tepkilerinizden uzaklaştıracak şekilde değiştirir. İnsanın doğal olarak tehlikelerden korunması için oluşturduğu yapısal mekanizmadır. Bununla birlikte, uzun süreli stresten kurtulamadığında, sürekli kavga hali ve mutsuzluk sorunlarına neden olabilir. Aslında bedeninizde zaten var olan sabit stres “sıkıntı” haline geldiğinde, negatif stres tepkisi baş ağrısı, mide bulantısı, kan basıncının yükselmesi, göğüs ağrısı ve uyku sorunları gibi fiziksel semptomlara neden olabilir.

esenyurt masaj salonu, evde masaj, masaj salonları

Araştırmalar göstermiştir ki Esenyurt masaj salonları ile alınan terapi; kaslarınızı gevşetirken kalbe giden damarlarda kan basıncını düşürerek endorfin üretimini yani vücudun doğal “mutluluk” hormonunu arttırır. Serotonin ve dopamin de masaj yoluyla salınır ve sonuç; kronik ya da alışkanlık haline gelen stresin üstesinden gelmek için sakin bir rahatlama duygusudur. Stres yardımına ek olarak, devam eden masaj terapisi, ağrıyı azaltabilir, enerji düzeylerini artırabilir ve genel fiziksel ve zihinsel performansı geliştirebilir.

Ancak bu etkiyi yaratmak sanıldığı kadar amatörce yapılacak bir iş değildir. Masaj salonlarından beklenen samimi hizmet; deneyimli, profesyonel terapistlerin hizmet verdiği, bireysel ihtiyaçlarınızı karşılamak için özelleştirilmiş evde masaj seanslarıdır. Tecrübesine güvenemeyeceğiniz bir masaj hizmeti yerine bilinirliği yüksek masaj salonlarından hizmet almanızda yarar vardır. Düzenli olarak yapılan profesyonel masaj hem kısa vadeli hem de uzun vadeli yaşam kalitenizi arttırır.

  

1827 total views, 2 today

  

Listing ID: 90258b6cf911c094

Report problem

Processing your request, Please wait....