Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! [ Giriş Yap

 

Etiler Uzakdoğu Nuru Masajı Hizmetleri

  • Listelenen: 1 Nisan 2017 14:46
  • Bitiş tarihi: Bu ilanın süresi sona erdi

Tanıtım:

Etiler Uzakdoğu Nuru Masajı Hizmetleri

Mistik kültürlerin beşiğinden tüm dünyaya yayılan Uzakdoğu nuru masaj terapileri binlerce yıllık geçmişe sahiptir. Günümüzde hala popüler olması bu masaj tekniklerinin ne kadar etkili ve sağlam temelleri olduğunu gösterir. 80’den fazla çeşidi olan Uzakdoğu masaj çeşitlerinin hepsini aynı merkezde sunmanın imkânı olmadığından en popüler olan birkaç tanesi gündemdedir.

Beş Elementli Şhiatsu: Geleneksel olarak Shiatsu, masaj terapisti vücutta belirli noktalara basınç uygulayarak enerji dengesizliklerini serbest bırakmaya odaklanır. Beş elementli Shiatsu, vücuttaki meridyenlerin “Ahşap, Toprak, Ateş, Su ve Metal” olan beş unsurlu Çin teorisini içerir. Bu unsurlardan bir veya daha fazlası dengesiz olduğunda, hastalık ve duygusal dengesizlik meydana gelebilir. Beş elementli shiatsu uygulayıcıları, enerji tıkanıklıklarını gidermek için meridyenler boyunca baskı uygularlar.

Reiki: Evrensel ya da manevi olarak yönlendirilen yaşam gücü enerjisi anlamına gelir. Binlerce yıldır Japonya, Çin, Tibet ve diğer Asya ülkelerinde uygulanan Reiki, elleri vücudun üstünde ya da üstünde belirli konumda desenlerle yerleştirmektedir. Bu pozisyonlar sayesinde, bir Reiki uygulayıcısı, kişinin enerji seviyelerini geri yükleyerek vücudun enerjik dengesizliklerini giderebilir.

Thai: Tayland yoga masajı ve antik masaj olarak da bilinir, enerji tıkanıklığını gidermek ve vücutta denge uyumu sağlamak için çalışır. Uygulama tipik Batılılaşmış masaj terapi uygulamalarını, yoga’nınkine benzer hafif gerilimlerle birleştiriyor. Masaj terapisti yoga benzeri gerilmeler dizisine sokmak için ellerini, dizlerini, bacaklarını ve ayaklarını kullanır.

Ayurveda Masajı: Birkaç bin yıl önce Hindistan’da başlayan bir uygulamadır. Uygulama vata, pitta ve kapha, üç yaşam enerjisi kuvvetini dengelemeyi içerir. Vata; hareket enerjisidir, Pitta; sindirim enerjisi, Kapha; yapının enerjisidir. Bu enerji formları, beş büyük unsurun bileşenlerinden ve kombinasyonlarından oluşur: “Uzay, Ateş, Su, Hava ve Dünya” Ayurveda masajı, ayurveda bilgisini birleştirir ve vücudun dengesini düzeltmek için belirli enerji noktaları boyunca sıcak yağlar ve otlar kişisel tercihlere göre kullanılır.  Ayurveda masajının faydaları arasında canlılık, stres azalması ve rahatlama bulunur, yenilenmiş manevi bağlantı ve iç barış duygusu sağlar.

 

3461 total views, 2 today

  

Listing ID: 48558df929982541

Report problem

Processing your request, Please wait....