Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! [ Giriş Yap

 

Gaziosmanpaşa Genç Masöz Kadrolu Spa Salonu

 • Listelenen: 2 Mart 2017 15:20
 • Bitiş tarihi: Bu ilanın süresi sona erdi

Tanıtım:

Gaziosmanpaşa Genç Masöz Kadrolu Spa Salonu

SPA terimi, çok çeşitli hizmet ve tecrübeleri kapsar ve küçük bir yüz bakımı ve masaj işinden, geniş zayıflama hedeflerine kadar her şeyi ifade edebilir. SPA sözcüğü, Antik Yunan ve Roma dönemlerine kadar uzanır. Bu yıkanma ve gevşeme yerlerinin sağlık ve refahtan fayda sağladığı düşünülüyordu ve bu açıdan günümüze kadar pek bir şey değişmedi. SPA’ lar lüks cennet olmaya devam ediyor. Günümüzdeki tek fark şekil ve biçim açısındandır.

Her terapi, sizin için özellikle yaratılan benzersiz ve kişisel bir fırsat haline dönüşür. Doğanın özünü yansıtan terapiler etkili bir bilgi birikimi ve estetik uzmanlığın mükemmel birleşmesi olan bir güzellik deneyimi haline gelir. Estetik uzmanları spesifik güzelliklerinizi ve sağlık profilinizi ortaya çıkarmak için her tedaviye sistemli bir analiz ve hassas cilt teşhisi ile başlar. Aromaterapiler için esansiyel alerjilerine karşı danışmanlar ihtiyaç ve beklentilerinize göre SPA menüsünden özel bir terapi hazırlayabilirler.

SPA Fiyat Listesinde Neler Var?

Genellikle yüz bakımı, masaj ve ara sıra başka tedaviler de verdikleri için genellikle mumlar, kokular, el ayak bakımı gibi salon hizmetleri de sunulur. Büyük otel konseptleri turizme yönelik ve genellikle birkaç günlük konaklama yapan ziyaretçiler için düşünülmüş kapsamlı hizmetleri sunarken kısa ama restoratif tedaviler ve tekrarlanan randevuları ile yerel müşteri sağlayarak, kent merkezleri ve yerleşim alanlarında hizmet veren günlük SPA merkezleri de oldukça popüler alanlar olmaya devam ediyor. Çoğu durumda, 30-60 dakikalık seanslarda pratik hizmetler alınabiliyor.

Her SPA işletmesinin konsepti ve hizmetleri farklı olabildiği gibi fiyat politikaları da farklı olabiliyor. Örnek olması açısından aşağıda orta-üst düzeyde SPA fiyatları görebilirsiniz.

 • İsveç Masajı: Özel Dinlendirici Masaj: 50 dakika-80$
 • Derin Doku Masajı: 50 dakika – 110$
 • Refleksoloji Masajı: 50 dakika – 215$
 • Taş Terapisi: 80 dakika – 330$
 • Doğum öncesi terapi – 50 dakika – 80$
 • 4 El Özel Rahatlatıcı Masaj: 50 dakika-120$
 • Çift Masajı – 50 dakika – 110$

  spa, sps merkezi, spa masaj, spa masaj fiyatları

Arzulanan sonuçların üretilmesi için SPA, masaj deneyimi gevşeme, restorasyon ve bir dizi iyileştirme fırsatı sağlar. Yatıştırıcı SPA uygulamaları ile stresini eritin, zihin, beden ve ruhunuzu bol doğal kaynaklarla besleyin.

Listing ID: 50958b80c7d533a8

Report problem

Processing your request, Please wait....