Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! [ Giriş Yap

 

İstanbul Asyalı Masöz

  • Listelenen: 14 Mayıs 2018 20:59
  • Bitiş tarihi: Bu ilanın süresi sona erdi

Tanıtım:

İstanbul Asyalı Masöz

Masajın anavatanı olarak bilinen yer Asya kıtasıdır. Bu yüzden Asyalı masöz olarak bilinen bayanlar, piyasanın en iyileridir. Ülkemizde de bu bayanların çalıştığını ve son derece kaliteli olarak hizmet verdiğini görmekteyiz. Bundan dolayı teknikleri iyi olan bu İstanbul bayan masözleri çok büyük bir ilgi söz konusudur.

Asyalı Masözler Çok Büyük İlgi Topluyor

Asyalı masöz, tüm masaj tekniklerini bilmektedir. Bunların içinde yer alan ve çıplak bir şekilde yapılan nuru masajı en çok ilgiyi görmektedir. Bu masaj, iki tarafında çıplak olması esasına dayanmaktadır. Hem sizin hem de masöz bayan yağlanmaktadır. Böylelikle bayan masöz, vücudunu kullanarak size harika bir masaj deneyimi yaşatmaktadır. Bu noktada en çok sevilen masajlardan olan nuru masaj ile güzel ve zevkli anlar yaşamanız mümkün olacaktır.

Asyalı masöz merkezi

Bunun yanı sıra İstanbul asyalı masöz, klasik tekniklere de hakimdir. Özellikle elleri ile rahatlatma konusunda çok başarılıdırlar. Bunu yaparken mutlaka yağ kullanırlar. Yağ ile kavramak ve hareke ettirerek doyuma ulaştırmak çok daha kolay olacaktır. Bayan masözlerin aynı zamanda anlayışlı olduğunu da belirtmek gerekiyor. Bunun anlamı ise sizin istekleriniz doğrultusunda hareket etmeleridir. Böylelikle ne tür bir masaj isterseniz, masöz de ona göre tekniklerini uygulamaktadır. Seans süreleri ise değişmektedir. Çok uzun bir süre boyunca zevk almak isteyen kişiler, bu noktada seçim yapabilir ve ona göre belirlenmiş olan parayı ödeyebilirler.

 

273 total views, 1 today

  

Listing ID: 4075af9cc8d7aca9

Report problem

Processing your request, Please wait....