Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! [ Giriş Yap

 

İstanbul Geneli Nuru Masajı Yapan Spa Merkezleri

  • Listelenen: 17 Mart 2018 11:59
  • Bitiş tarihi: Bu ilanın süresi sona erdi

Tanıtım:

İstanbul Geneli Nuru Masajı Yapan Spa Merkezleri

Yetkili: Nuran Hanım

Telefon: 0554 166 85 65

Hizmet Yeri: İstanbul Geneli

Nuru Masajı Hakkında:

Masaj hizmetlerinin değişik masaj çeşitleri üzerinden verildiği bilinmektedir. Bunun için açılan masaj salonlarında, istediğiniz masajı yaptırabilirsiniz. Eğer tam anlamı ile bir tatmin duygusu arıyorsanız nuru masaj ismi verilen masaj çeşidini seçebilirsiniz. Nuru masajı konusunda deneyimli terapistler ile hem rahatlayabilir, hem de masözün bedenini kendi vücudunuz üzerinde hissedebilirsiniz. Bu masajın temel şartı çıplak bir şekilde yapılmasıdır. Bu noktada hem masöz, hem de müşteri çıplak bir şekilde olmalıdır.

Nuru Masaj Nasıl Yapılır?

Nuru masajı çok bilinen bir masaj türü değildir. Uzak doğu kökenli bir masajdır. Ülkemizde ise son dönemde yaygınlaşmaya başlamıştır. Bundan dolayı masaja olan ilgi yenidir. Bu masaj denildiği zaman akla gelen ilk şey çıplaklıktır. Çünkü diğer masajlardan temel farkı hem masözün hem de sizin çıplak olmasıdır. Bu masajda bir kural ya da tabu yoktur.

istanbul nuru masajı

Kadın masöz tüm vücudu ile sizi rahatlatmak için masajı yapmaktadır. Nuru masajı yapan masöz, yağlama işlemini uygulayarak masaja başlarlar. Bunun için özel yağlar kullanılır. Masöz, diğer masajlardan farklı olarak kendi vücudunu da yağlar. Ardından da sizin vücudunuza masaj yapmaya başlar. Ancak bunu yaparken ellerinin yanı sıra kendi vücudunu kullanır. Masözün her bölgesini bu şekilde kendi vücudunuz üzerinden hissedebilirsiniz. Bu şekilde hissedilen zevk ve haz, kesinlikle paha biçilemeyecek kadar değerli bir durumdur.

 

2173 total views, 2 today

  

Listing ID: 195aacd7567db82

Report problem

Processing your request, Please wait....