Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! [ Giriş Yap

 

İstanbul’un Huzur Kaynağı Masözleri

  • Listelenen: 16 Kasım 2017 15:26
  • Bitiş tarihi: Bu ilanın süresi sona erdi

Tanıtım:

İstanbul’un Huzur Kaynağı Masözleri

Profesyonel masaj terapisi sağlık, eğlence ve sağlıklı yaşam avantajlarıyla birlikte aynı zamanda psikolojik dinginlik sağlayan bir aktivitedir. İstanbul’un Huzur Kaynağı Masözleri ayrıca bir motivasyon kaynağı olarak da biliniyor. Bazı durumlar vardır ki masaj işlemi uygulanmadan geçmez. Kişilerin rahatlaması ve ağrılarından da kurtulması adına masaj işleminin uzman masözler tarafından gerçekleştirilmesi gerekiyor. Biz buna doğru masaj diyoruz çünkü; masaj yalnızca eğitimli kişiler tarafından verilmesi gereken bir hizmettir. Aksi takdirde daha kötü durumların yaşanmasına sebep olabilir.

Salonumuz bünyesinde çalışan bayanlar profesyonel, bu iş için eğitimini almış, güler yüzlü, yetenekli ve birbirinden güzel masöz bayanlardan oluşuyor. Özellikle sabah yorgun kalma durumları yaşayan beyler için birebir hizmetler sunuyor.

Omuz ve Boyun Masaj Teknikleri

Genellikle evde veya başkalarına yaptırılan omuz ve boyun masajları çok da etkili olmuyor. Zaman zaman daha çok ağrılara da yol açabiliyor. Masöz bayanlar tarafından uygulanan yöntemler sizlere anında bir rahatlık sağlıyor.

Omuzlara yapılacak masajlarda ilk olarak kasların gevşetilmesiyle masaja başlanır. Bunun için en etkili yöntem masaj yağlarıdır. Bu yağlar sizleri hızlı bir şekilde gevşetir. Masöz bayanlar, ağrı olan bölgenin ısınması adına ovma işlemine başlar. Çünkü ısınma en iyi gevşeme yöntemlerinden biridir. Ardından yoğurma tekniğiyle devam edilir. Yoğurmanın şekli başparmakla diğer parmakların dairesel şekilde çevrilmesidir.

Boyun masajı sırasında ilk etapta baş ile omuz arasında kalan kısım hafifçe sıkılır. Bu işlem birkaç kez tekrarlanır. Sonrasında sadece bir parmak yardımıyla ağrı hissedilen bölgeye basınç uygulanır. Basınçlar birlikte 20-30 saniye kadar beklenir. Bu işlem kaslar gevşeyene kadar tekrarlanır.

Stres ve Ağrı Masajları

Stres ve ağrı masajları sayesinde etkin bir sonuç almak oldukça önemli. Birbirinden elit ve güzel masözler tarafından yapılan bu masajlar, tamamen teknik bilgilere dayalı olarak yapılıyor. Buradaki amaç, hasarlı olan bölgeye yeniden kan akışının düzgün bir şekilde ulaşmasını sağlamaktır.

Masözler, yorgunlukların giderilmesinde birebir rol oynar. Ağrı ve stres masajlarındaki en önemli konu masajın uygulanma şekli ve bölgesidir. İstanbul’un Huzur Kaynağı Masözleri sakinleştirici ve ritmik dokunuşları sayesinde kısa sürede rahatlama sağlayıcı gibi ağrıları da tamamen ortadan kaldıracaktır. Daha fazla bilgi için tavsiye edilen masöz bayan Hayal numarası: 0534 247 85 10

654 total views, 1 today

  

Listing ID: 6785a0d81c4e29e3

Report problem

Processing your request, Please wait....