Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! [ Giriş Yap

 

Kağıthane Çiftlere Özel Masöz Salonları Ücretleri

  • Listelenen: 5 Mart 2017 21:18
  • Bitiş tarihi: Bu ilanın süresi sona erdi

Tanıtım:

Kağıthane Çiftlere Özel Masöz Salonları Ücretleri

Doğu’nun gizemi ve Batı uygarlığının esin kaynağı olan terapiler ile eksiksiz hizmet sunan lüks bir SPA salonunda büyüleyici deneyimler yaşayabilirsiniz. İsveç, Thai, Oryantal, Bali, Lomi Lomi, Ayurveda, Shiatsu, Mandara gibi dünyadaki bütün kültürlerde filizlenmiş birçok masajın, saunanın ve ekstra bakım terapilerinin seçkin bir ortamda sunulduğu çok özel hizmetlere sahip SPA iç dekorasyonu, mimarisi ve profesyonel çalışanları ile büyüleyici bir ortamdır.

SPA Programları Çampisaj (Hint baş boyun masajı), Jakuzi, Sauna, SPA özel paketi Space çift paketi gibi çeşitli terapi ve bakımlarını içeriyor. Bedensel ve tinsel bir terapi merkezi olan SPA nedeni ne olursa olsun tüm bedensel rahatsızlıklarda refah ve mutluluk veriyor, kişiye özel seçenekler ile keyifli, kaliteli zaman geçirilmesini garanti ediyor. Çeşitli kombinasyonlarla sunulan masaj ve sauna fiziksel rahatsızlık durumuna göre SPA danışmanlarının yönlendirmesi ile 30-45-60-75 dakikalık seanslar halinde düzenleniyor.

Kağıthane masaj, Kağıthane masaj salonu, Kağıthane masaj mutlu son

SPA masaj ve sauna ücretleri için sabitlenmiş bir fiyat listesi yoktur, her işletmenin kendi özel fiyatları söz konusudur.

Ortalama SPA Fiyatları

SPA hizmetleri orta kalitede bir işletmeden ultra lüks otellerin kapsamında olan keyif verici bakım ve dinlenme konseptlerini içerir. Masaj, sauna, özel terapiler, Aromaterapi, Shiatsu gibi mistik masajlar, vücut ve cilt bakımı gibi birçok hizmeti kapsar. İstenildiğinde ayrı ayrı alınmakla birlikte genellikle tüm hizmetlerden yararlanabileceğiniz hizmet paketleri halinde sunulur, bunlar nispeten (göreceli olarak) ekonomik fiyatlıdır. Aşağıda sunduğumuz, bir otel hizmeti örnek fiyatları size bir fikir verebilir.

  • Kuru Vücut Masajı: 60 dakika – 65$, 90 dakika 85$
  • Ayak Masajı (Refleksoloji): 30 dakika – 35,00$, 60 dakika 65,00 $
  • Shiatsu Sıcak Taş Terapisi: 80 dakika – 130$
  • Aromaterapi Masajı: 60 dakika 100$
  • Sauna: 30 dakika: 65 $

Türk Hamamı: 1 saat 55$

   

1271 total views, 1 today

  

Listing ID: 45858bc54f430a5f

Report problem

Processing your request, Please wait....