Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! [ Giriş Yap

 

Kartal Masaj Salonları

  • Listelenen: 25 Şubat 2017 19:37
  • Bitiş tarihi: Bu ilanın süresi sona erdi

Tanıtım:

Kartal Masaj Salonları

Günlük hayatın koşuşturması, iş hayatında yaşanan sorunların etkileri en fazla vücudunuzda kendini gösterir. Her ne kadar gün içinde bu durumu fark etmeseniz de gün sonunda vücudunuzda oluşan bölgesel ağrıları şiddetli bir şekilde farkına varırsınız. Masaj tekniklerinden sadece bölgesel ağrılar için değil kronik ağrılar ve bazı hastalıkların tedavi süreçlerinde de sıklıkla faydalanılır.

Kartal masaj salonları

Etkili bir seans geçirmek istiyorsanız vücudunuzdaki sorunlu bölgeyi masözünüze belirtmeniz masözünüzün doğru noktaya odaklanmasını sağlayarak doğru masaj türünü belirlemesine yardımcı olur. Masaj öncesinde oda Sıcaklığı müziğin sesi gibi rahatsız olduğunuz bir durum varsa bunu masözünüze belirtmeniz verimli bir seans geçirmenize yardımcı olur. Unutulmamalı ki verimli bir seans geçirmek için ilk önce masaja hazır olmanız ve rahat olmanız gerekir. Birçok masaj türü vardır. Masaj çeşitleri arasında İsveç masajı, bölgesel masajlar, tai masajı, Aromaterapi masajı, spor masajı, klasik masaj bulunur. Farklı masaj çeşitleri olmasına karşın hepsinin ortak amacı kişiyi rahatlatmak ve stresten arındırmaktır.

Masaj sıklığına vücudunuzun ihtiyacına göre kendinizin belirlemesi en doğrusu olacaktır. Kronik ağrıları olan bir kişi haftada bir masaj yaptırırken kimi insan ise ayda bir masaj ile vücudunun masaj ihtiyacını karşılar. Kartal masaj salonları masaj fiyatları 100 ile 200 TL arasındadır. Bu fiyat aralığından az olursa verilen hizmet açısından kalitenin düşüklüğüne işaret eder. İstanbul gibi büyük şehirlerde hizmet içeriği, süresi ve yeri bakımından fiyatlarda farklılık olabilir.

Listing ID: 79658b1b1914ee10

Report problem

Processing your request, Please wait....