Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! [ Giriş Yap

 

Küçükçekmece’de Her Bütçeye Uygun Masaj Hizmetleri

  • Listelenen: 6 Mart 2017 21:21
  • Bitiş tarihi: Bu ilanın süresi sona erdi

Tanıtım:

Küçükçekmece’de Her Bütçeye Uygun Masaj Hizmetleri

Herhangi bir masaj terapisi, vücudun sistemlerini uyarmak ve geçici olarak vücudun metabolik hızını arttırmak için etkilidir. Masaj terapilerinde kullanılan en eski yöntemlerden biri olan Taş Masajı Mısır, Çin ve İnkalara kadar uzanan harika ve rahatlatıcı bir tedavidir. Taş terapisi vücuda derinden nüfuz eden ve manüel masajdan çok daha güçlü bir tedavi yöntemidir.

Küçükçekmece Masaj Terapistlerin Kullandığı Şifacı Taşlar

Diğer masaj terapilerinde olduğu gibi, Taş terapisi, vücudun yumuşak dokularını manipüle etmek ve gerginliği gidermek amacıyla kas içine nüfuz etmek için çeşitli teknikler kullanılarak sağlanabilir. Sindirim sistemi ve üriner sistem üzerinde etkili olan Taş terapisi, dolaşımın geliştirilmesiyle toksinlerin serbest bırakılmasını teşvik etmek için lenfatik sistemi harekete geçirir. Kan damarlarının genişlemesi sonucunda bu toksinler salgıladıkça dolaşım düzelirken kan damar sistemi etkilenir. Bu, masaj tekniklerini toksinleri atmada ve dolaşımı arttırmada daha etkili kılar.

Küçükçekmecede masaj, Küçükçekmecede masaj hizmetleri, Küçükçekmecede masaj mutlu son

Bununla birlikte, bir ağrı bölgesinde soğuk taşlarla çalışırken, o bölgedeki kan damarları soğuktan etkilenir ve daralır. Bu tıkanıklık etkisi iltihaplanmayı azaltmak için kullanılır. Taşlar, içinde bulunan enerjiden dolayı kendi özelliklerine sahip olduklarından, bu enerji istemci içinde sakin ve rahatlama hissi yarattığı için müşterileri psikolojik düzeyde de etkileyebilir. Taş terapisinin stres, kaygı ve gerginliği hafifletmeye yardımcı olabileceği yollardan biri de budur. Bazalt taşlardan gelen ısı, kan akışını arttırır ve kasları rahatlatarak çeşitli sağlık yararları sağlar ve vücutta denge oluşturmak için kullanılır. Sıcak ya da soğuk bazalt taşlar kullanarak derin bir masaj sağlar.

Kaliteli bir masaj salonu ya da SPA hizmetleri ile yararlanabileceğiniz Taş terapisi hem masaj yapılan kişi hem de terapist için keyifli ve şifa veren mükemmel bir tedavi yöntemidir. Bu derin ve keyifli masaj, size genel bir refah hissi ile Küçükçekmece masaj salonu sayesinde çok rahat hissetmenizi sağlayacaktır.

  

1127 total views, 1 today

  

Listing ID: 61358bda67894888

Report problem

Processing your request, Please wait....