Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! [ Giriş Yap

 

Laleli Masaj Salonu

  • Listelenen: 12 Nisan 2017 10:53
  • Bitiş tarihi: Bu ilanın süresi sona erdi

Tanıtım:

Laleli masaj salonu yeni açıldı açılışa özel fırsatlar sende kaçırma.

Laleli masaj salonu çiftlerin rahatlamasını, birbirlerinin en ince detaylarını atlamadan öğrenmesini ve duyusal hazza ulaşmalarını sağlayan masaj türlerindendir. Çeşitli uygulamaları ve yöntemleri vardır. Herkesin uygulayabileceği, basit tekniklere sahip olan bir türünü sizlerle paylaşacağız

Duygusallık yoğun zevk masajı nasıl yapılır?

Zevk masajda diğer cinsel masajlar gibi dikkat ve hassasiyet gerektiren masaj uygulamalarındandır. Bu tarz masaj uygulamalarından öne bulunduğunuz ortamı mükemmele en yakın hale getirmeniz şart. Öncelikle masaj yapılacak olan masaj salonu ortamı temiz ve güven veren bir ortam olması lazım. Sonrasında odanın atmosferini değiştirmek için çeşitli oda kokuları, tütsüler, mumlar vs. kullanabilirsiniz. Masaj esnasında kullanacağınız yağların veya losyonların rahatlatıcı etkisi olmasına da mutlaka dikkat edin. Aynı zamanda masaj yapılacak olan ortamda kullanılan yatağın da temiz ve konforlu bir yatak olması gerekir.

Böyle değilse dahi en uygun hale getirilmeli. Masaja başlarken açılışı ellerinizle ileri geri hareket ettirerek yapmalısınız. Bu aşamada uzun hareketler söz konusu olmalıdır ve eller tam anlamı ile vücut ile temas halinde olmalıdır. Beden ısındıktan sonra ise hareketler daha “yoğurma” y yönelik hareketlere geçer ve kasları yumuşatma amaçlanır. Ardından darbeleme uygulamalarına geçilir ki bu uygulamalar esnasında vücuttaki toksinlerin atılması amaçlanır. Son olarak da titreşim hareketleri ile vücut rahatlatılır ve masaj sonlandırılır. Bu uygulama esnasında normal masajdan ayıran yöntem, masajı yaparken partnerinizin haz noktalarına dokunmak ve harekete geçirmek olduğunu unutmayın!

Mutlu son masajlar sağlıklı mıdır?

Laleli masaj salonu

Bu tarz masajların daha çok rahatlatıcı etkisinden ve uyarıcı etkisinden yararlanılır. Masajın her türlüsü sağlıklıdır ve kişiler üzerinde olumlu etkiler bırakır. Laleli masaj mutlu son masajı tıpkı diğer masaj uygulamaları gibi sağlıklı ve yararlıdır.

Etiket yok

1936 total views, 2 today

  

Listing ID: 23458edda2abd93a

Report problem

Processing your request, Please wait....