Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! [ Giriş Yap

 

Maltepe Masaj Salonları

  • Listelenen: 25 Şubat 2017 19:08
  • Bitiş tarihi: Bu ilanın süresi sona erdi

Tanıtım:

Maltepe Masaj Salonları

Günlük hayatın getirmiş olduğu stres, iş yerlerinde uzun süre aynı pozisyonda durmak veya uzun süre ayakta durmaktan kaynaklanan vücutta oluşan ağrılardan neredeyse herkes şikâyetçidir. Kimi insan evde kendi başına bu ağrılardan kurtulmaya çalışsa da uzman kişilerce yapılan masajın yerini tutmaz.

Masaj kan basıncını düzenleyerek birçok hastalığın tedavi sürecinde kullanılır. Kas kasılmaları, ödem, varis, boyun tutulması, psikolojik sorunlar yaşayan kişiler için rahatlatıcı ve stresten arındırıcı bir yöntemdir. Etkili ve verimli bir seans geçirmek için masaj salonuna masaj öncesinde sorunlu bölgenizi belirtmeyi unutmamak gerekir. Böylece masöz bayan hem doğru noktaya odaklanır hem de doğru masaj türünün belirlenmesine yardımcı olur. Boyun tutulması şikâyeti yaşayan bir kişi bunu belirterek masöz o noktaya odaklanması sağlanır ve bölgesel masaj yaparak seans sonunda memnun bir şekilde oradan ayrılmanıza yardımcı olur. Kronik ağrıları olan bir kişi haftada bir masaj yaptırırken kimi insan masaj ihtiyacını ayda bir yaptırarak karşılayabilir.

Maltepe masaj salonları

Masaj yaptırma sıklığını vücudunuzun ihtiyacına göre kendinizin belirlemesi en doğrusu olacaktır. Avcılar masaj salonları yardımıyla stresten arınarak daha zinde bir vücuda kavuşabilirsiniz. Spa ile doğal taşlar ve bitkisel yağlarla rahatlayabilirsiniz. Türk hamamında köpük masajıyla hem rahatlamış hem de kişisel bakımınızı gerçekleştirirsiniz. Masaj çeşitleri fazla olmasıyla birlikte masaj türüne göre kullanılan yağlar ve masajın uygulanış şekillerinde farklılıklar vardır. Masaj çeşitleri arasında İsveç masajı, bölgesel masajlar, tai masajı, aromaterapi masajı, spor masajı, klasik masaj bulunur.

Listing ID: 75058b1aabb102f9

Report problem

Processing your request, Please wait....