Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! [ Giriş Yap

 

Şişli’de Ünlülere Performans Masajı

  • Listelenen: 10 Haziran 2017 13:17
  • Bitiş tarihi: Bu ilanın süresi sona erdi

Tanıtım:

Şişli’de Ünlülere Performans Masajı

Spor yaparak daha sağlıklı yaşamak, hemen hemen herkesin yapmak istediği ve çoğu bireyin de uyguladığı bir durumdur. Bu yönde spor yaparak sağlıklı yaşamak için birtakım takviye uygulamaların da yapıldığı biliniyor. Örnek olarak spor yaptıktan sonra ağırlıklı protein almak ya da diğer adı ile düzgün ve uyumlu beslenmek, sporun yanında uygulanması gereken bir durumdur. Bunun yanı sıra uyku ve diğer etkenlerin de sporda etkili olduğu bilinmektedir. Bu etkenler ile spordan alınan etkinin daha yüksek olması beklenmektedir. Yani spor yaparken yüksek performans sahibi olmak amaçlanmaktır. Bu bağlamda uygulanabilecek olan yollardan bir diğeri de masaj olarak karşımıza çıkıyor. Spor öncesinde ve spor sonrasında uygulayabileceğiniz masajlar ile son derece yüksek bir performans elde edebilirsiniz. Bu yönde yapabileceğiniz spor öncesi performans masajı ve spor sonrası masaj için daha detaylı bir şekilde bilgi verebiliriz.

Spor Öncesi Masaj

Spor yapmadan önce, birtakım uygulamalar ile masaj yaparak performansınızı daha üst bir seviyeye çıkarabilir ve bu yol ile de daha az yorularak daha etkili bir şekilde spor yapabilirsiniz. Bu yönde performans masajı yapmak için spor öncesinde özellikle adele, kanat ve ince kas bölgelerine yumuşak şekilde masaj yapabilir ve bu yol ile de daha yüksek bir performans elde edebilirsiniz. özellikle de spor öncesinde kasların ısınmasına dikkat edildiği için, bu masajlar ile son derece kolay bir şekilde kaslarınızı ısındırabilir ve bu yol ile de aynı zamanda sakatlık ve bunun gibi durumların da önüne geçebilirsiniz. Şimdi de masaj sonrası uygulayabileceğiniz performans masajı kapsamında bir inceleme yapabiliriz.

Spor Sonrası Masaj

Spordan sonra da belirli bölgelere masaj uygulayarak son derece kolay bir şekilde günlük yaşantınızda ve bir sonraki spor antrenmanınızda daha yüksek performans alabilirsiniz. Spor sonrasında da kan akışını düzenleyebilmek ve bu yönde de ağrıları hafifletebilmek adına, göğüs, eklem yerleri ile diğer bilek gibi bölgelere hafif masaj uygulayabilir ve bu yol ile de kan akışını dengeleyebilirsiniz. Ayrıca kas bölgelerine sert masaj yaparak ağrıları da hafifletebilirsiniz. Hizmetimizden faydalanmak için şişli masaj salonu sayfamızdan telefon numaramız ve hakkımızdaki bilgilere kolayca ulaşabilirsiniz.

705 total views, 5 today

  

Listing ID: 314593bc5bbced31

Report problem

Processing your request, Please wait....