Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! [ Giriş Yap

 

Sultangazi’de Rahatlama Garantili Masaj Salonları

  • Listelenen: 14 Mart 2017 17:58
  • Bitiş tarihi: Bu ilanın süresi sona erdi

Tanıtım:

Sultangazi’de Rahatlama Garantili Masaj Salonları

İyi bir masaj için ihtiyacınız olan iyi bir masaj terapisti ve sakin, rahatlatıcı, temiz bir ortamdır. Bu ortamın mutlaka bir masaj salonu olması da gerekmez. Yeni popülerleşen çalışma biçimleri arasında evde masaj, vakti olmayan ya da masaj salonlarından daha kişisel bir ortamda masaj yaptırmak isteyenler için ideal bir tercihtir. Kişisel veya işletme personeli olarak çalışan masöz isterseniz evinize veya ofisinize de gelebiliyor.

Sultangazi Masaj Salonu ile Sağlayacağınız Faydalar

Masaj, dolaşımı uyarmak ve rahatlamayı teşvik etmek amacıyla vücudun dış yüzeyinden başlayarak yumuşak dokusunun manüel olarak manipüle edilmesidir ve birçok dünya kültüründe 4500 yıldan fazla süredir kullanılmaktadır. Masaj, kendinize odaklanmak ve vücudunuza daha fazla bağlı olmak için sessiz bir zaman geçirmenizi sağlar. Masaj genellikle stres ve ağrının azaltılması için kullanılır, ancak dolaylı pek çok etkiye sahiptir. Çoğu hastalık stresle daha da arttığından masaj, sağlıklı kalmanıza daha fazla yardımcı olabilir.

Sultangazi masaj salonu; stres azaltma, kaygı, gevşeme, kas ağrıları, uyku sorunları, depresyon, bağışıklık, istemsizlik, spor faaliyetleri gibi pek çok alana yaygın bir hizmettir. Özellikle stres yoğun çalışan büyük bir kesim için önemli bir katalizördür. Bu nedenle evde masaj, ofiste masaj gibi yöntemler geliştirilmiş hatta bazı büyük şirketlerin motivasyon arttırma planları içerisinde uyulması gereken bir zorunluluktur. Fiziksel performans beyinsel faaliyetlerin çalışmasını ve yaratıcılığı etkileyecek en önemli unsurdur.

Masaj terapisti, masaj yapmadan önce herhangi bir alerji, yeni ameliyat, hastalık veya kazalar gibi durumlarınızı, hangi ilaçları aldığınızı, daha önce bir masaj yaptıysanız, masaj türünü ve nasıl yapıldığını sormalıdır. Bu tür sorular ile size en uygun masaj türünü deneyimlemenize yardımcı olacaktır. İlk değerlendirmeden sonra uygun olan masajı tatbik ettiğinde hissedeceğiniz rahatlama ile profesyonel bir masözün ellerinde olduğunuzdan emin olabilirsiniz. İyi bir masaj gerçekten bir zevktir ve birçok sağlık faydası sunar.

Listing ID: 38158c8036f9fa0d

Report problem

Processing your request, Please wait....