Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! [ Giriş Yap

 

Ümraniye Masaj Salonları

  • Listelenen: 25 Şubat 2017 19:17
  • Bitiş tarihi: Bu ilanın süresi sona erdi

Tanıtım:

Milano masaj salonu

Yetkili: Milana Hanım

Telefon: 0553 89380 81

İlçe: Ümraniye

Masaj Hakkında

Fiziksel ve zihinsel rahatlama, ağrı yönetimi, kaygı ve stres azaltma ve kişinin refah hissini arttırması için etkili olan masaj 5000 yıl öncesi Çin kültüründen doğmuş ve de geleneksel çerçevesi bozulmadan günümüze kadar gelmiş en doğal şifa formülüdür. Modern dünyada hastane ve tıp okullarında yaygın şekilde uygulanmakta ve öğretilmekte olan masaj terapisi birincil sağlık bakımının önemli bir parçasıdır.

Masaj yaptırmak için hem tedavi hem de keyif amacı ile kullanılan, hareketleri, çok çeşitli stilleri ve teknikleri birbirinden farklı 80 kadar masaj terapisi türü bulunuyor. Giderek daha fazla insan masajın sağlığa olan faydaları hakkında bilgi sahibi olurken sağlıklı yaşam tarzını geliştirmek için birçok masaj stili arasından seçim yapıyor. Masaj terapisi için eğitim almış uygulayıcı masöz veya terapist, kaslara ve diğer yumuşak dokulara elleri ve parmakları ile manipüle ederek ağrı, sız, gerginlik gibi problemleri giderir ve de olabilecek rahatsızlıkları ötelemeyi amaçlar. Hangi tür masajın sizin için en iyi sonuç vereceğine karar vermenize yardımcı olması için masaj terapisti veya masöz size danışmanlık yapar.

Gelişen masaj hizmetleri ülkemizde özellikle de İstanbul, İzmir, Ankara gibi büyük şehirlerde bilinçli ve düzenli şekilde masaj yaptıran geniş bir kitleye hitap ediyor. Bilhassa esnek çalışma şekilleri ile modernize edilmesinden sonra daha fazla müşteriye masaj hizmeti götürülebiliyor. Masaj ve bir profesyonel masöz ihtiyacı hissettiğinizde mutlaka Ümraniye masaj salonları’na gitmenizde gerekmiyor isterseniz evde, işyerinizde, isterseniz konakladığınız otelde masöz talep edebiliyor, zamanınızı daha iyi değerlendirebiliyorsunuz.

Listing ID: 94758b1ace4d6130

Report problem

Processing your request, Please wait....