Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! [ Giriş Yap

 

Ümraniye Spa Salonları

  • Listelenen: 12 Aralık 2017 15:49
  • Bitiş tarihi: Bu ilanın süresi sona erdi

Tanıtım:

Ümraniye Spa Salonları

Ümraniye Spa Salonları ile hem rahatlamak hem de tedavi olmak amacı ile hizmet alınabilir. Bu masaj salonlarının amacı iş veya gündelik hayatın getirdiği stres ve bu stres kaynaklı sorunların çözümü ve ayrıca da romatizma gibi kaslar ve eklemleri ilgilendiren hastalıkların tedavisi olarak öne çıkar.

Sadece tedavi amaçlı değil aynı zamanda peeling ve cilt bakımı gibi hizmetlerinde söz konusu spa merkezlerinden alınması söz konusu olabilir. Peeling genelde deniz tuzu ile yapılır ve bu sayede de vücut ölü hücrelerden arınmış olur.

Spa Nedir?

Ümraniye Spa Salonları ile alınan spa hizmeti sudan gelen sağlık anlamına gelmektedir. Suyun soğuk ya da sıcak olarak basınçlı, damlatma şeklinde veya püskürtülerek pek çok hastalığın tedavisinde terapi olarak kullanılması spa tekniklerini oluşturur.

Spa günümüzde sadece su ile değil farklı pek çok teknik ile de hizmet vermektedir. Bu hizmetlerde spa merkezleri ve otellerden alınmaktadır. Bu merkezle çamur, volkanik taş, deniz tuzu, şifalı yağlar ile de masaj ve çeşitli tekniklerin uygulanması söz konusu olmaktadır.

Spa Neye İyi Gelir?

Ümraniye Spa Salonları ile pek çok rahatsızlığın alternatif tedavisi de mümkün olabilmektedir. Spa tedavileri bazı hastalıklar için ana tedaviye ek olarak uygulanmaktadır.

Özellikler kas, eklem ve iskelet üzerindeki sorunlar için spa oldukça fazla önerilmektedir. Spa hizmetleri içinde yer alan pek çok masaj türü söz konusu bölgelerdeki sorunların azalması veya yok olması için uygulanır.

Spa masaj teknikleri aynı zamanda çok sık rastlanan baş ağızı ve migren gibi sorunlar için de uygulanır. Özellikle uzak doğuya has olan masaj teknikleri bu özel rahatsızlık için uygulanmaktadır.

Spa aynı zamanda anksiyete, tedirginlik, uykusuzluk gibi problemler için de uygulanan bir yöntemdir. Vücuttaki gergin bölgelerin açılması ise bu tür rahatsızlıklar üzerinde oldukça başarılı etkileri bulunan spa aynı zamanda depresyon için de önerilmektedir.

Spa aynı zamanda kadınların adet dönemleri ağrıları ve menopoz sıkıntıları için de başvurdukları bir alan olarak öne çıkar. Kadınlar hamilelikte de spa ile pek çok soruna çözüm bulmaktadır.

Spada Uygulanan Masaj Teknikleri

Spa merkezlerinde en çok uygulanan masaj teknikleri arasında Thai Masajı, İsveç masajı ve aromatik masajlar yer alır.

Thai masajı giyinik olarak 1 ila 4 saat arasında vücudun bazı bölgelerine uygulanan basınç tekniği ile yapılır. Bu masaj oldukça uzun süreli bir rahatlama da sağlar.

İsveç masajı ise en çok bilinen masaj teknikleri arasında yer alır. Bu masaj vücudun tümüne 1 saat boyunca çeşitli aşamaları ile tatbik edilir.

Aromaterapi masajları ise çeşitli şifa veren yağların vücuda masaj yolu ile uygulanması ile yapılır. Bu masaj türünde şiddet oldukça azdır ve yine rahatlama özellikle de stresi azaltma amacı ile tercih edilir.

616 total views, 1 today

  

Listing ID: 6535a2fce4917551

Report problem

Processing your request, Please wait....