Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! [ Giriş Yap

 

Uzak Durmanız Gereken Masaj Çeşitleri

  • Listelenen: 5 Kasım 2017 23:16
  • Bitiş tarihi: Bu ilanın süresi sona erdi

Tanıtım:

Uzak Durmanız Gereken Masaj Çeşitleri

Yüzyıllardır insanların bildiği ve adeta yaşamın bir parçası haline gelen masaj, genel olarak ağrıları hafifletme ve kasları gevşetme gibi amaçlar için uygulanan bir uygulama olarak biliniyor. Yoğun iş stresinden az da olsa uzaklaşmak ve rahatlamak isteyen kişiler masajı sıklıkla tercih ediyor. Peki Uzak Durmanız Gereken Masaj Çeşitleri var mı?

Masaj, günümüzde birçok kişinin düzenli olarak yaptırdığı en rahatlatıcı eylemlerden biridir. Amatör olarak uygulanabileceği gibi uzman masöz bayanlar tarafından da çeşitli merkezlerde ve farklı olarak da uygulanıyor. Masaj eğitimi alanların ve bu sektörde uzman olarak çalışanların sayısı da gün geçtikçe artıyor.

Yaptırmadan Önce Mutlaka Okuyun

Masajın eğitimsiz kişiler tarafından yapılması birçok riski de beraberinde getiriyor. Aynı zamanda kontrolsüz şekilde yapılan masaj felç riski taşıyor. Kontrolsüz şekilde yapılan boyun çevirmeler çok ciddi bir manipülasyon. Hasar meydana getirme riski yüksek. Kireçlenme veya fıtık başlangıcı olan kişilerde eğer sinir üzerinde bir bası bulunuyorsa bu hareket felce kadar götürebiliyor.

Gribal enfeksiyonun olduğu, yüksek ateşli durumlarda, deri tahrişlerinde veya kırık çıkık durumlarında masaj yapılmaz. Bu durum faydadan çok zarar getirir. Çünkü vücutta iltihabi bir durum veya enfeksiyon varsa enfeksiyonun yayılma riski yüksektir. Çünkü masaj kan dolaşımını hızlandırır.

Arz Talep İlişkisi

Doğru teknik ve hareketlerle uygulanan uygulandığında oldukça fayda sağlayan masaj, bilinçsizse yapıldığı durumlarda ciddi tehlikelere yol açabiliyor. Çeşitli rahatsızlık veya sakatlanmalara varan sayısız soruna sebep olabiliyor. Bu yüzden bilinçsizce masaj yapan kişilerden uzak durulması ve profesyonel kişilere masaj yaptırılması gerekiyor. Bu da demek oluyor ki işinde profesyonel olmayan kişiler tarafından uygulanan masajlar Uzak Durmanız Gereken Masaj Çeşitleri arasında yer alıyor.

Güne zinde başlamak, yaşamın gündelik sıkıntılarından ve yorgunluklarından kurtulmak amacıyla merkezimizi ziyaret edebilir genel dinlenme ve gevşeme yöntemi olarak bilinen masaj çeşitlerimizden faydalanabilirsiniz. Merkezimizde güzel, eğitimli ve yetenekli masöz bayanlar tarafından uygulanan klasik ve Uzakdoğu masajlarının keyfini çıkarabilirsiniz. Dilerseniz masaj sonrasında jakuzi veya şarap keyfi yaparken, dinlenme fırsatınız da var. Tamamen uzman eller tarafından uygulanan masajların huzuru sizleri bekliyor. Telefon destek 0212 281 82 64

471 total views, 1 today

  

Listing ID: 88859ff707611f01

Report problem

Processing your request, Please wait....