Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! [ Giriş Yap

Venüs masaj salonu

İstanbul Masaj, İstanbul Masaj Fırsatları, İstanbul Masaj Salonu, İstanbul Masaj Salonu Mutlu Son, Masaj Salonu İstanbul 9 Ağustos 2015

Venüs masaj salonu. İstanbul Bahçelievler’de yeni açılan ruhsatlı ve sertifikalı bir masaj salonu. Sizde Venüs masaj salonu farkını ve kalitesini yaşamak isterseniz sizide bekleriz…

Yetkili: Bahçelievler masaj salonu

Adres: İzzettin Çalışlar Caddesi  No: 55 Bahçelievler / İstanbul

 

Hakkımızda:

Masajın Faydaları Nelerdir?

İnsanlığın tarihi kadar eski bir geçmişe sahip olan masaj, günümüze kadar çeşitli form ve isimlerde yerini korumaya devam ediyor. Özellikle çağımızın hastalıklarından biri olan ve yanında diğer hastalıklara da sebep olan stres ile başa çıkabilmenin yollarından biri de masajdır.

Gün içerisinde baskı altında kalan beyin, aşırı gürültü, yoğun iş temposu gibi günlük sıkıntılarla birlikte vücut yoğun stresin altında kalıyor. Bu stres ile baş ağrıları, strese bağlı sivilceler gibi vücudunuz olumsuz yönde etkileniyor. Gün içerisinde kendinize ayıracağınızı zamanda yaptıracağınız masaj ile stresinizden arınabilir, vücudunuzu rahatlatabilirsiniz.

Masajın etkileri bunlar ile de sınırlı kalmıyor. Masaj ile deri üzerine yapılan basılar sayesinde vücuttaki kan dolaşımı hızlanıyor ve damarlara daha çok oksijen girerek damarların daha iyi beslenmesi sağlanıyor. Bunun yanında vücuttaki toksinleri atılımı hızlanıyor.

Deriye yapılan masaj hareketleri ile deri gerginleşip daha sağlıklı bir görünüme kavuşuyor. Cilde parlaklık vermenin yanı sıra kasları da harekete geçirerek kasların güçlenmesine yardımcı oluyor.

Medikal masaj hasar görmüş ve yorgun düşmüş vücudu tekrardan kendine getirmek, hastanın yaşam kalitesini arttırarak daha dinç ve zinde olmasını sağlamak için yapılıyor.

Son zamanlarda daha da popüler olan medikal masaj birçok doktorun reçetesinde görülmeye başlandı. Kan dolaşımını düzenleyen, vücuda dinçlik veren, iç organları azaltan ve birçok hastalığın tedavisine yardımcı olan masajların faydaları saymakla bitirilemeyecek gibi duruyor.

  • Elit Masöz Bayanlar

    Tarafından de 29 Haziran 2018 - 0 Yorumlar

    Elit Masöz Bayanlar Masaj yaptırmak için kişinin kendisi son derece önemlidir. Sıradan bir insana kendinizi teslim etmeniz bunun yanında vücudunuzu teslim etmeniz oldukça risklidir. Masaj yaptıracağınız yerin masaj yapacak kişi kadar da önemli olduğu söz konusudur. Elit masöz bayanlar genel olarak masaj eğitimi almış kendine güvenen ve insanlara güven veren bir yapıya sahiptirler. Bu nedenle […]

  • Uyanmış Vücudunuzu Masaj İle Tatmin Edin

    Tarafından de 15 Ağustos 2018 - 0 Yorumlar

    Uyanmış Vücudunuzu Masaj İle Tatmin Edin Erkek vücudunun uyanması, bayanların dokunuşu ile mümkündür. Birçok erkek, masaj hizmeti almak için gittiği salonda, bu tip bir duygu ile karşılaşabilir. Duygunun tatmin edilmesi şarttır. Bu noktada devreye giren kişi ise bayan masöz olmaktadır. Bayan masöz, ellerini kullanma konusunda çok ustadır. Çünkü erkeğin hangi noktalarının hassas olduğunu ve nereden […]